Menu Zamknij

RADOŚĆ – MIŁOŚĆ – WESOŁÓWKA

W dniach 9-16 lipca 2022 roku, na uroczej działce niemniej uroczych Ani i Wojtka w Wesołówce, w otoczeniu porastających nadwiślańskie płaskowyże wiśniowych sadów, konstruktywnie spędziła czas dwudziestoosobowa grupa dorosłych i dzieci. Rodzice przeżywali rekolekcje, które wygłosił ks. Konrad Hasior, na podstawie listu Papieża Franciszka do małżonków całego świata z okazji pięciolecia encykliki „Amoris laetitia”. Trzynaścioro dzieci i młodzieży w wieku od 2 do 13 lat korzystało z pięknych i niepowtarzalnych okoliczności przyrody. Msze święte sadowe i w okolicznych kościołach, posiłki wspólnie przygotowywane, spożywane i postprodukowane, wycieczki bliższe i dalsze piesze i rowerowe, spowiedź w plenerze, nocne rodaków rozmowy – wszystko to pomagało lepiej poznać Pana Boga, drugiego człowieka i samego siebie. Albo samą.

Oto migawki:

Wyjazd nie mógłby się odbyć bez wsparcia sponsorów Stolicy Mądrości, wśród których na pierwsze miejsce wysuwa się europejska sieć sklepów, oferująca odzież dla całej rodziny i produkty dla domu w niskich cenach – PEPCO.

W każdą pierwszą niedzielę miesiąca w naszej kaplicy przy Brzeskiej 12 na warszawskiej Pradze odprawiana jest Msza święta w intencji dobroczyńców i dobrobiorców naszego Klubu. Serdecznie dziękujemy!!!